Znam twoją tajemnicę
...Luksusowy apartament, najdroższe auta i garnitury szyte na miarę...

Pocztówki z Amsterdamu, Do jutra w Amsterdamie

Luksusowy apartament, najdroższe auta i garnitury szyte na miarę - oto życie Leo - człowieka, który ma wszystko. Jego życie przepełnione jest jednak nienawiścią, mroczną miłością i licznymi kłamstwami. Jakie sekrety skrywa?

Odpowiedź znajdziesz w powieści Agnieszki Zakrzewskiej zatytułowanej "Znam twoją tajemnicę".

Agnieszka Zakrzewska zabiera nas w prawdziwy, emocjonalny rollercoaster, pełen wzlotów i upadków jednego człowieka. Główny bohater książki, Leo, pracuje jako profesjonalny uwodziciel kobiet. Swoje animozje do płci przeciwnej przekuwa więc w maszynę do zarabiania pieniędzy, a powstającą w ten sposób pustkę wypełnia przelotnym seksem bez zobowiązań. Okazuje się jednak, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a przeszłość Leo owiana jest dramatyczną historią utraconego dzieciństwa. Na jego drodze staje kolejna kobieta, Nadia, która ma mu o niej ponownie przypomnieć.

"Znam twoją tajemnicę" dotyka problemu wytwarzania się wadliwych mechanizmów obrony przed porzuceniem, które są naturalnym procesem, powstającym u osób doświadczających krzywd w dzieciństwie. Jest przy tym bardzo dokładna w zobrazowaniu przeszkód, jakie występują w umysłach dotkniętych uszczerbkami na psychice. Nie podchodzi do tematu bezpiecznie i z dystansu, stawia natomiast na przedstawienie stanu faktycznego. Nie powiela wytartych ścieżek, próbując wpasować się w jakikolwiek dostępny na rynku książek szablon - zamiast tego oferuje wrażenie prawdziwości przeżywanych doświadczeń.

Agnieszka Zakrzewska

Pozycje, które do tej pory zostały wydane

Agnieszka Zakrzewska - Gwiazdy nigdy nie gasną

Gwiazdy nigdy nie gasną

Agnieszka Zakrzewska -Obiecuje cię kochać

Obiecuję cię kochać

Agnieszka Zakrzewska - Nigdy o Tobie nie zapomnę

Nigdy o Tobie nie zapomnę

Agnieszka Zakrzewska - Dopóki grób nas nie połączy

Dopóki grób nas nie połączy

Agnieszka Zakrzewska - Znam twoją tajemnicę

Znam twoją tajemnicę

Agnieszka Zakrzewska - Niebo nad Amsterdamem

Niebo nad Amsterdamem

Agnieszka Zakrzewska - Pocztówki z Amsterdamu

Pocztówki z Amsterdamu

Agnieszka Zakrzewska - Do jutra w Amsterdamie

Do jutra w Amsterdamie